جستجو | EN FA
پرین بتن - Parin Beton پرین بتن مجهز به تکنولوژِی های نوین HESS و LahtiPrecision
پرین بتن - اخبار و رویدادها
برگزاری سمینار فنی و تخصصی معرفی ملات های خشک پایه سیمانی پرین
تاریخ انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۶

شرکت پرین بتن اولین سمینار فنی و تخصصی معرفی ملات های خشک پایه سیمانی پرین را در سالن همایش های شرکت طوس آب مشهد برگزار نمود. این سمینار امروز 96/5/9 با حضور جمعی از مهندسان و مشاوران صنعت ساختمان برگزار گردید.
برگزاری سمینار فنی و تخصصی معرفی ملات های خشک پایه سیمانی پرین
اولین سمینار تخصصی معرفی انواع ملاتهای خشک با همکاری شرکت مهندسی مشاور طوس آب توسط شرکت پرین بتن در محل سالن کنفرانس شرکت طوس آب برگزار گردید.حضور شرکت کنندگانی از شرکت محترم آب و فاضلاب، نظام مهندسی ، شهرداری،صاحبان بخش خصوصی صنعت و تعدای از صادرکنندگان از جمله شرکت کنندگان محترم در این سمینار بودند.
خلاصه مطالبی که در سمینار بشرح زیر باستحضار میهمانان گرامی رسید :
1- با توجه به اینکه میزان سیمان مصرفی در ایران نزدکی به 28 درصد بالاتر از میانگین دنیاست چرا به همین میزان و یا بیشتر کیفیت پایین تر است.چرایی این وال در استفاده دنیا از ملاتهای خشک و تولید اناوع ملاتها و سبها در کارخانه و انتقال انها به پای کار است.در یان حالت ضمن حذف سلیقه گرایی بنایان تنها کافیست در محل پروژه ملاتها با آب مخلوط و مورد استفاده قرار گیرند .
2- احترام به حقوق شهروندان و جلوگیری از تخلیه شن و ماسه بصورت فله در خیابانها و کوچه ها تنها در گرو خرید ملاتهای خشک بصورت پالت و بسته بندی شده می باشد.
3-امکان سفارش و بسته بندی بصورت بونکر جهت حمل و نصب در محل پروژه موجود است .
4-امکان دانه بندی و تولید سفارشی محصولات تخصصی در این روش موجود بوده حال اینکه در روش سنتی عملا امکان تعیین و دانه بندی مشخص برای سفارش موجود نمی باشد.
5- بصورت تفصیلی به مزایای چسب های کاشی و سرامیک پودری خشک و تفاوتهای آن به لحاظ زمان گیرش،قدرت چسبندگی  و ضد لغزش بودن آن در مقابل روشهای سنتی پرداخته شد.
6-بصورت تخصصی به عایق رطوبتی پایه سیمانی پرین پرداخته شد.

 
پرین بتن - تیتر آخرین اخبار
● سیزدهمین نمایشگاه صنعت ساختمان استان کردستان● برگزاری سمینار فنی و تخصصی معرفی ملات های خشک پایه سیمانی پرین● زلزله قابل پیش بینی نیست***اما اثرات آن قابل پیشگیری ست● دریافت گواهی نامه ی استاندارد برای هفت محصول تولیدی● نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان شیراز● حلول ماه مبارک رمضان مبارک باد● یکم خرداد روز ملی بهره وری و بهینه سازی مصرف● استادکاران نمونه بنایی● گروت صنعتی پرین، اولین و تنها گروت صنعتی پایه سیمانی استاندارد در ایران● بازدید امام جمعه محترم اراک از غرفه پرین بتن در نمایشگاه خیرین مدرسه ساز
Institute of Standards and Industrial Research of Iran
Road , Housing and Development Research Center
ISO9001

سازمان ملی استاندارد ایرانمرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازیمقررات ملی ساختمان