برگزاری سمینار فنی و تخصصی معرفی ملات های خشک پایه سیمانی پرین

تاریخ: ۹ مرداد ۱۳۹۶اخبار و رویدادها
برگزاری سمینار فنی و تخصصی معرفی ملات های خشک پایه سیمانی پرین

اولین سمینار تخصصی معرفی انواع ملاتهای خشک با همکاری شرکت مهندسی مشاور طوس آب توسط شرکت پرین بتن در محل سالن کنفرانس شرکت طوس آب برگزار گردید.حضور شرکت کنندگانی از شرکت محترم آب و فاضلاب، نظام مهندسی ، شهرداری،صاحبان بخش خصوصی صنعت و تعدای از صادرکنندگان از جمله شرکت کنندگان محترم در این سمینار بودند.

خلاصه مطالبی که در سمینار بشرح زیر باستحضار میهمانان گرامی رسید :

۱- با توجه به اینکه میزان سیمان مصرفی در ایران نزدکی به ۲۸ درصد بالاتر از میانگین دنیاست چرا به همین میزان و یا بیشتر کیفیت پایین تر است.چرایی این وال در استفاده دنیا از ملاتهای خشک و تولید اناوع ملاتها و سبها در کارخانه و انتقال انها به پای کار است.در یان حالت ضمن حذف سلیقه گرایی بنایان تنها کافیست در محل پروژه ملاتها با آب مخلوط و مورد استفاده قرار گیرند .

۲- احترام به حقوق شهروندان و جلوگیری از تخلیه شن و ماسه بصورت فله در خیابانها و کوچه ها تنها در گرو خرید ملاتهای خشک بصورت پالت و بسته بندی شده می باشد.

۳-امکان سفارش و بسته بندی بصورت بونکر جهت حمل و نصب در محل پروژه موجود است .

۴-امکان دانه بندی و تولید سفارشی محصولات تخصصی در این روش موجود بوده حال اینکه در روش سنتی عملا امکان تعیین و دانه بندی مشخص برای سفارش موجود نمی باشد.

۵- بصورت تفصیلی به مزایای چسب های کاشی و سرامیک پودری خشک و تفاوتهای آن به لحاظ زمان گیرش،قدرت چسبندگی و ضد لغزش بودن آن در مقابل روشهای سنتی پرداخته شد.

۶-بصورت تخصصی به عایق رطوبتی پایه سیمانی پرین پرداخته شد.