آتش سوزی در مجموعه رزمال

تاریخ: ۱۴ آذر ۱۳۹۷اخبار و رویدادها
آتش سوزی در مجموعه رزمال

رزمال ،هشدار یا حادثه ای که به خیر گذشت ؟

آتش‌سوزی برج رزمال هر چند به خیر گذشت اما می‌توان آن را هشداری برای ایمنی شهر دانست تا مبادا روزی فاجعه‌ای همچون آتش‌سوزی پلاسکو تکرار گردد
برج رزمال در منطقه 22 تهران، منطقه‌ای که حالا کم کم تبدیل به نمادی از بلندمرتبه سازی در تهران می‌شود ‌دچار حریق شد. حریقی که برای اطفای آن و نجات محبوس‌شدگان در برج، از نیروهای چند ایستگاه آتش‌نشانی استفاده شد.
در این شرایط آنچه اهمیت دارد ضرورت ایجاد زیرساخت‌های مناسب برای افزایش ایمنی است. در شهری که روز به روز بر قد آن افزوده می گردد استفاده از مصالح ایمن و اسناندارد در برابر آتش بایستی به یک الزام قانونی تبدیل گردد.
آیا می دانستید تنها دو سیستم دیوار مقاوم در برابر آتش ، دارای گواهینامه فنی از مرکز تحقیقات وزارت راه و مسکن شهرسازی بوده و تنها سیستم دیوارچینی ( بلوک ) سیستم بلوک های AACپرین است ؟
با مراجعه به وبسایت مرکز تحقیقات https://www.bhrc.ac.ir/Certificate/agentType/ViewSearch/CustomFieldIDs/596?SearchValues=%D8%AF%DB%8C%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7%DB%8C+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%88%D9%85+%D8%AF%D8%B1+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D8%A8%D8%B1+%D8%A2%D8%AA%D8%B4 لیست دارندگان گواهینامه فنی مرکز تحقیقات راه ، مسکن و شهرسازی را ملاحظه فرمایید.

گواهینامه آتش بلوک به پیوست تقدیم می گردد.

مصالح امن، مصالح بهتری هستند.پرین انتخاب اول